♦ Przewodnik po blogu

To nie jest blog tematyczny; to jest mój blog. Stąd też poruszanie się po różnych kategoriach tekstów może ułatwić niniejszy przewodnik:

Wszystko, co myślę o ludziach, ale boję się wykrzyczeć im to prosto w twarz. Garść smutnych refleksji, absurdalnych postulatów i wnikliwych obserwacji rzeczywistości i społeczeństwa.

Lubię ładne rzeczy, rzeczy zadziwiające, rzeczy praktyczne oraz te zupełnie do niczego nie potrzebne. Potrzebujesz inspiracji, lubisz nowinki albo nie masz na co wydawać pieniędzy? Służę pomocą.

Co czytać, co oglądać, czego słuchać, a czego unikać? Doradzam, czym można karmić duszę na co dzień i od święta, tak aby nie nabawić się kulturalnej niestrawności. Smacznego.

Sporadyczne porady z działu Zdrowie i uroda. Szukasz odpowiedzi na odwieczne pytanie, ile przysiadów zniweluje poczucie winy po zjedzeniu tabliczki czekolady? Jesteś w odpowiednim miejscu.

Słabe zdjęcia i dzienniki z podróży bliższych i dalszych. Gdy brak czasu i/lub funduszy nawet spacer do warzywniaka może się tu załapać.

 

 

 

 

 

Listę kategorii i wszystkie przypisane do nich posty znajdziesz też tutaj.